ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 17.11.2000
/4 
 Вперше опубліковано: 17.11.2000
Сторінку відкрито: 871Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ХРИСТИЯНИНУ

Творіння чи Еволюція?

Інше в підрозділі :

 Антихрист. Стаття[2001-10-12]  Дисидент Євгеній Сверстюк[2004-05-13]

В Біблії сказано що "на початку створив Бог небо та землю", потім рослин та тварин "по роду їх" і вкінець створив людину і "вдихнув в обличчя її подих життя". І все це не протирічить сучасним науковим відкриттям.

Теорія розвитку, чи еволюційна теорія, стверджує, що всі живі істоти з"явилися на світ випадково: риби пішли від організмів, подібних амебам та медузам, крокодили та динозаври, в свою чергу, пішли від риб, і, кінець-кінцем, пізніше мавпоподібні створіння перевтілились в людей.

Давайте ж переглянемо це важливе питання в світлі безпристрасної науки. Ми пішли від тварин? Чи дійсно це так?

З приводу шиї жирафи

Теорія Ламарка стверджує, що "шия у жирафи стала довгою від того, що вона її витягувала, намагаючись дістати листя з високих дерев." А дарвінізм стверджує: "З покоління в покоління виживали ті з жирафів, кому вдавалося дістати листя з високих дерев." Але якщо, згідно теорії еволюції, довжина шиї - необхідна умова виживання найсильніших, то як же вдається вижити дітям жираф і тваринам з короткою шиєю, що харчуються листвою?

"Чим довша шия, тим легше помітити ворога і вбігти", стверджує теорія далі. Але, з іншого боку, завдячуючи довгій шиї жирафа дуже помітна і, як наслідок, більш уразлива. Тому, мабуть, довга шия жирафи - зовсім не результат еволюційних змін. Короткошия вівця не може дотягнутися до листя на деревах. Вона дотепер харчується травою і так ніколи й не змогла шляхом природного добору перетворитися в жирафу.

Бібля ж є Слово Боже. По цьому Слову перші види рослин та тварин створив Господь "по роду їх". Бог з самого початку створив жирафу жирафом, а вівцю вівцею.

Мутація не дає повноцінних видів

Відомо, що мутація стається в одному чи двох випадках з сотень тисяч. Найчастіше вони порушують нормальну діяльність організму. А багаточисельні мутації ведуть до деградації і виродженню, але ніяк не до досконалості.

Мутації виникають внаслідок дії на гени хімікалій, наркотиків, радіації. Після вибуху атомної бомби у жителів Хіросіми та Нагасакі стали з"являтися різноманітні відхилення - часто почали народжуватися виродки та мертві діти. У батьків, що використовують наркотики (наприклад, талідомід), можуть народитися діти з короткими руками, поганим слухом та другими порушеннями.

Жодний із багаточисельних дослідів з мутацією не породив на світ нового виду. Це були просто різновиди одного й того самого виду. Те саме відбувається й при випадкових мутяціях в природі.

Перехідної сходинки між видами не існує

Вивчивши і систематизувавши копалини, еволюціоністи заявляють: "Рослини і тварини розвиваються від простого виду до складного". Іншими словами, вони стверджують, що еволюція відбувається в такому порядку: А-В-С.

Якби це було так, то для еволюційного процесу знадобилися б перехідні ланки між видами А та В, а також В та С: етакі відсутні ланки — види АВ і ВС.

Однак видів, які можна було б віднести до цієї перехідної ланки, не виявлено ні в сучасній флорі і фауні, ні при поглибленому вивченні копалин.

Це підтверджують слова з Біблії, що Всезнаючий та Всемогутній Бог створив усе "по роду їх".

Якщо еволюціоністи праві, то нехай вони покажуть тварину, чиї лапи, очі або інші члени знаходилися б у процесі розвитку. Але таких немає ні в минулому, ні в сьогоденні. Усе живе є досконалим.

Види не змінюються

Поява підвидів (А1 чи А2, В1 чи В2) не є наслідком еволюції. Вид же А ніяк не може перетворитися у вид В. За законом спадковості Менделя собаки бувають різних порід, але ніколи від собаки не народиться кішка.

Очевидно, помилка еволюційної теорії полягає в тім, що в ході розвитку підвидів вона допускає можливість відхилень, які дозволяють з'явитися новим видам. У такий спосіб змішуються два поняття: розвиток видів і розвиток підвидів. Це скоріше гра уяви, аніж науковий факт. Справжній учений завжди чітко дотримується фактів.

Утворення підвидів має межу. Від схрещування коня й осла народжується мул. Але він безплодний. Мули не дають потомства від собі подібних. Від лева і леопарда народжується леопон. Але й він безплодний. Це підтверджує обмеженість утворення підвидів в межах виду.

У ході біологічних дослідів, що ставили за мету оплодотворення яйцеклітини виду А сперматозоїдом найближчого до неї виду В, виявлено, що сперматозоїд одного виду не може проникнути в яйцеклітину іншого виду. Сперматозоїд гине, навіть якщо він поміщений усередину яйцеклітини (іншого виду), після штучного руйнування зовнішньої оболонки останньої.

Схрещування собаки з кішкою чи корови з конем не дасть потомства. Те саме відбудеться й у випадку введення людського сперматозоїда в яйцеклітину мавпи. Тому що склад крові і набір хромосом цих видів є різними.

Бог створив людину людиною. Богом даний людині дух. Тому людина може прийняти Бога і звертатися до Нього в молитві. Кожен з нас — дарунок від Бога.

Чому структура живих істот і їхній розвиток багато в чому схожі?

Не від того структура і процес розвитку всіх рослин та тварин так схожі, що вони суть діти одного Творця? Подібність же, однак, нітрохи не підтверджує еволюцію. Візьмемо для прикладу будівлі. Собача будка ніколи не перетвориться шляхом природних змін спочатку в дерев"яну хатину, потім в кам"янний дім і, кінець-кінців, в хмарошкряб (хмарочес) зі скла і бетону. Кожний з цих домів побудований по-свойому визначеному призначенню.

Виходячи з новітніх наукових даних, ми з повною відповідальністю можемо стверджувати, що чоловічий сперматозоїд і жіноча яйцеклітина унікальні і неповторні. У живій природі не існує статевої клітини, що повторювала б людську.

Зародок людини є тільки зародок людини. На жодній ступіні свого розвитку в нього немає дихального апарата, подібного до риб'ячих зябер. Ті ж його частини, що нагадують риб'ячі зябра, розвиваються надалі в слуховой канал, барабанну перетинку, середнє вухо і слухові кісточки.

Усі 180 органів людського тіла, що вважалися ранніми еволюціоністами залишковими (рудиментарними) органами, сучасною наукою розглядаються як життєво важливі і необхідні залози зовнішньої і внутрішньої секреції.

Ці факти, встановлені в результаті досліджень по порівняльній анатомії, палеонтології, серології, євгеніці, досить красномовні і говорять самі за себе.

Процес еволюції, що невідбувся

Відповідно до теорії еволюції, людина пройшла ланцюжок розвитку, що складається з наступних ланок: одноклітинні (амеби) — безхребетні (медузи, морські актинії) — земноводні — плазуючі — ссавці — людина. Але якщо справа обстоїть саме так, то як пояснити той факт, що амеби, медузи, риби живуть, анітрохи не змінившись, і понині?

Недавно в японській префектурі Ямагата була знайдена викопна риба, можливий вік якої складає близько 50 млн. років. Її важко відрізнити від нині живучої риби того ж виду. Це чи не доказ того, що ніяких еволюційних процесів навіть за 50 млн. років не відбулося?

Викопна дводихаюча риба целакант вважалася вимерлою приблизно 90 млн. років тому, коли нібито риби перетворювалися в земних тварин.

Одначе недавно кілька риб цього виду було піймано поблизу берегів Мадагаскару.

Целакант "створений по роду його і завжди був целакантом". Те саме можна сказати і про рослини. Чому не змінилися листки адіантума чи винограду (це можна встановити, порівнюючи листи сучасних і викопних рослин) за кілька мільйонів років?

Великий потоп

У юрський період клімат на Землі був м'яким. Доведено, що в той час на Південному полюсі росла густа тропічна зелень. Але коли температура різко впала, динозаврам жити в таких умовах стало важко і вони вимерли. Причина різкої зміни клімату і, як наслідок, вимирання динозаврів, еволюціоністам невідомі. Біблія пояснює цю катастрофу.

Великий потоп описаний у книзі Буття. Поверхня Землі до потопу була відносно рівна, атмосфера ж Землі була оточена товстим шаром вологи ("вода над тверддю", Буття 1:7). А клімат на всій планеті був цілий рік м'яким, як у парнику. У дерев палеозойської ери немає річних кілець. Виходить, що тоді не було різких річних перепадів температури. Клімат на всій земній кулі був помірним. Космічні промені переломлювалися і поглиналися шаром вологи, що огортали тоді атмосферу. Можливо тому люди до потопу жили так довго.

Період напіврозпаду радіоактивного ізотопу карбон-14 складає 5730 років. За рівнем випромінювання цього ізотопу прийнято визначати вік предметів, що його утримують. До великого потопу цього ізотопу в атмосфері було мало, тому що він поглинався "водою над тверддю".

Але якщо цей стан атмосфери до потопу при вимірі віку копалин таким способом не враховувати, то результати виявляються достатньо невірними. Еволюціоністи "забувають", що радіоактивного ізотопу карбон-14 у той час було значно менше, ніж сьогодні, тому вік усього живого у порівнянні з біблійним літочисленням сильно завищений. Це така ж помилка, як і твердження, що протягом величезного проміжку часу можливі еволюційні зміни.

Після того, як на планету раптово звалилися гігантські маси води, що огортали атмосферу, і одночасно вилилися підземні води, парниковий ефект зник. Тепер сонячні промені, що падали на полюси Землі під кутом, несли менше тепла. Так настало різке похолодання. Одна частина рослин і тварин вимерзла, інша ж — гіганти тропічної флори і фауни — була похована водами потопу. Під впливом тепла і тиску вони перетворилися під землею у вугілля і нафту, використовувані сьогодні людиною. Важко все це пояснити, ігноруючи розміри катастрофи великого потопу.

Як ми вже знаємо, температура на Землі під час потопу різко впала. Земна кора почала рухатися і втратила свою колишню рівну поверхню. Вода оголила високі гори і глибокі моря (Пс. 104:8).

І понині високо в горах знаходять морські черепашки. Багато гір і каньйони, наприклад, Великий Каньйон в Америці, красномовно свідчать про великий потоп.

Геологічні шари і копалини

Теорія еволюції стверджує, що чим старші геологічні шари, тим більш прості форми викопних організмів вони містять; і навпаки — чим молодший шар, тим організми складніше.

Але все це можна пояснити і зовсім інакше: більшість шарів утворені залишками рослин і тварин, похованих під шаром мулу в часи Ноя. На користь цього говорять багато шарів.

У найглибшому шарі зустрічаються рослини і тварини, що живуть на морському дні. Піднімаючись від найглибшого шару до поверхневих, ми знайдемо спочатку риб, потім земноводних і нарешті наземних ссавців.

Безсумнівно, люди і найбільш розумні тварини укривалися від потоків води, що підступали, на височинах, тому їхні останки ми можемо знайти в більш близьких до земної поверхні шарах. Як бачимо, геологічні шари говорять не на користь еволюційного процесу. Адже копалини зберігаються, якщо організм похований заживо чи незабаром після смерті. У противному випадку вода і повітря швидко руйнують його.

Інформація про потоп збереглася в переказах багатьох народів практично на всіх континентах.

Про первісну людину

Так називана первісна людина, наприклад, неандерталець чи кроманьонець, ходив на двох ногах, череп його був більше черепа сучасних людей, і він ні в чому нам не уступав. Прогрес нинішньої культури і цивілізації можна було б легко визнати, якби, до прикладу, не той факт, що ті древні культури і цивілізації мали кращі будівельні навички, ніж сучасні.

Що ж стосується останків копалин, колись знайдених на острові Ява, то вже доведено, що це були кістки скелету великих мавп рамапітека та австралопітека.

Життя з неживої матерії?

Дослідження в області бурхливо розвиваємої в останні роки молекулярної біології довели, що навіть за сотні мільйонів років нежива матерія жодного разу не породила життя. Утім, цей факт був доведений лабораторними досвідами Пастера.

За законами науки

Припустимо, людина створила живу клітину. Якщо ж людина залишить цю клітину в ізольованому стані, вона незабаром розпадеться на її складові елементи. Цей процес пояснює II закон термодинаміки чи інакше - закон ентропії, який говорить: „складні структури прагнуть до спрощення". Закони природи кажуть не про прогрес матеріальних форм, а про їхній регрес.

Від безстатевих до двостатевих ... Чому?

Чому при розділенні клітини утворюються спочатку дві, потім чотири, вісім і т.д. клітин? І як з безстатевого розмноження розвилося двостатеве?

Щоб народилася дитина, потрібно, аби полові органи чоловіка та жінки знайшли здатність до відтворення потомства і щоб усе це відбувалося одночасно й у тісному взаємозв'язку. Якщо такий взаємозв'язок і така одночасність у багаторічній еволюції можливі, то це — ні що інше як чудо.

Складність і досконалість клітини

Розгляньте клітину під електронним мікроскопом. Це разюче видовище! Її структура так само складна та досконала, як життя великого міста.

У ядрі клітини знаходиться ланцюжок ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота), що має вигляд паралельних спіралей. Довжина ланцюжка ДНК людини — півтора метра. Структура її нагадує драбинку, сходинки якої містять біля п'яти мільярдів різних генетичних кодів. Це відповідає кількості букв у тисячі товстих томів енциклопедії. Їх більше, ніж людей на Землі. Ви тільки уявіть собі це! Уся ця інформація закладена в ядрі клітини, ледь помітної під мікроскопом. Так що навіть „звичайна" клітина не могла з'явитися на світ випадково.

Наш мозок складається з чотирнадцяти мілліардів нервових клітин, кожна з яких у багато разів складніше і досконаліше електронного комп'ютера. І працює вся ця маса клітин взаємозалежно і злагоджено. Наш мозок — воістину чудо!

Відновлення 1.200.000.000.000 клітин

Наше тіло складається з астрономічного числа клітин — близько 60.000.000.000.000. Володіють вони різними властивостями. Щодня 2% (чи 1.200.000.000.000) клітин руйнується і заміняється такою ж кількістю нових.

Учений не в силах створити й однієї-єдиної живої клітини. Хто ж, підтримуючи в нас життя, створює щодня 1.200.000.000.000 нових клітин? Ніхто інший, як Всемогутній і Всезнаючий Бог.

Змінюється плоть, але не дух

Отже, за яких-небудь 120 днів у процесі обміну речовин цілком оновлюються кров, клітини м"яз і навіть протеїн чотирнадцяти мільярдів клітин мозку. Від чого ж ми не втрачаємо здатності пам'ятати й усвідомлювати себе особистістю? Причина полягає в тому, що не структура нашого організму і не фізіологічні особливості його породжують дух. Він даний людині Богом.

Сказано в Священному Писанні: "Створив Господь Бог людину з пороху (речовини, матерії) і вдунув в обличчя його подих (дух) життя, і стала людина душею живою". Але зрештою "повернеться порох у землю, чим він і був, а дух повернеться до Бога, Що дав його" (Буття 2:7; Еккл. 12:7).

Усього за 280 днів

Ви стали людиною не за мільйони років еволюції однієї заплідненої яйцеклітини. Усі частини вашого організму розвинулися в материнській утробі в досконалу людину усього за 280 днів. З тієї миті, як ви, видавши перший лемент, з'явилися на світ, ви почали самостійно харчуватися молоком матері і вдихати повітря, не одержуючи більше живильні речовини через пуповину. Ви виросли і стали дорослою. І тіло ваше безсумнівно набагато прекрасніше за будь-який витвір мистецтва.

Ви створені Богом

Наше око набагато складніше самого ідеального фотоапарату. Різкість і витримка наводяться автоматично; зображення кольорове, об'ємне і неперервне. І фотоапарат був кимось створений. Не утворився ж він випадково! Тому якже тоді око, куди більш дивний утвір, могло з'явитися випадково?

Чим більше поглиблюєшся у вивчення структури організму, мозку, складу крові, розвитку органів, тим сильніше вражаєшся в добірності форм і їхній досконалості. Задумайтеся над тим, як улаштований і функціонує будь-який орган вашого тіла, і ви усвідомите, що все це не могло з'явитися випадково, але було створено Всемогутнім і Всезнаючим Богом "по великій Його мудрості". Бог керує вашим подихом і роботою вашого серця. І не своею, а Божою владою ви живете.

Ваше призначення

Як і фотоапарат створений людиною для певної мети, так і ваш життєвий шлях має Господнє призначення. Ваше життя може стати по-справжньому цілеспрямованим, ви пізнаєте нескінченну радість і щастя, якщо будете жити відповідно до волі Бога, волі вашого Творця.

Любов

У такому житті панує любов, любов до Бога і людей навколо вас, до ваших близьких. Любов — найвище призначення у вашому житті.

Вічне життя

А після смерті на вас чекає нове Небо і нова Земля. У прийдешнім Царстві Божому ви знайдете вічне життя з Господом. Це обіцяно нам Богом через Його святих пророків. Біблія — пророча книга. Вона містить незмінні, всесвітні, вічні істини. Усе що сталося дотепер, збулося по біблійних пророкуваннях. Збудеться, безумовно, і передвіщене майбутнє.

Грішник

Світ сьогодні усе більш руйнується гріхом. Корінь гріха в тім, що людина віддалилася від Бога. Веде її від Господа, примушуючи грішити, диявол.

Колись диявол був ангелом, але повстав проти Бога і зробився сатаною. Господь незабаром з'явиться, щоб знищити сатану. Диявол уселяє людині згубні думки. "Це не Бог", — нашіптує він і штовхає грішника на поклоніння ідолам, рукотворним зображенням з каменю, чи дерева, заліза, тим самим ведучи його від Всевишнього. Диявол вчить брехати і ненавидіти. Спокушаючи на злі справи, він роз'єднує людей і відводить їх далеко від Бога.

Грішна людина що не покаялася, а ви грішні теж, тому що немає безгрішних, буде горіти разом із сатаною в "озері, що горить вогнем і сірою", говорить Біблія.

Господь Ісус — Рятівник світу

Як і було передвіщено Біблією, на землю з'явився Син Божий. Було це біля двох тисяч років тому. Ісус Христос вказав грішній людині шлях до істинного щастя і вічного життя.

Заслужене нами покарання було прийнято Ним на хресті, Своєю дорогоцінною Кров'ю Він змив наші гріхи. Він був похований, але на третій день Господь воскресив Його з мертвих. З'явився Христос багатьом, показавши владу Бога воскрешати померлих. І піднісся Він на небо, обіцявши повернутися при настанні кінця світу. Після смерті усі стануть перед Судом Бога. І введе Він у Царство Боже лише тих, хто прийняв порятунок вірою в Ісуса Христа. Пекло чи рай — що виберете ви? Щоб потрапити в рай, вам потрібно "покаяться, увірувати в Бога Справжнього і прийняти порятунок у Єдинородному Сині Божому, Ісусі Христі".

А зробити це зовсім неважко. Всемогутній Бог, що створив Небо, Землю і вас, тепер дає вам життя. Тільки Він може дати вічне життя і щастя. Поверніться сьогодні до свого Творця. І ви зможете жити в мирі, радості і любові. Це славний шлях до вічного життя.

"Все Ним і для Нього створено".

"І пам"ятай Творця твого в дні юності твоєї".

Сейко Цукіока, колишній викладач інженерного коледжу університету Ямагата, ЯПОНІЯ. Переклад з російської мови на українську - Дідок О.О.Всього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 492800 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.05 секунд

 "Ко Мне скорее, друг, прийди!"+mp3

[2006-01-24] не судіть занадто строго ... цей вірш написаний мною в 14 років ... вірш про Біблійну історію, від початку створення Землі до розіп"яття Христа ... музику написав і записав всю цю "гадость" коли хворів грипом років в 21-23, точно не можу згадати ... писав вдома з ...


 "Загаслий вогонь"

[2005-11-10] "Загаслий вогонь" (не оповідка, а роздуми) Він збирає дрова до кучі, намагається все це запалити, наганяє потоки повітря — і ось зривається перший вогник, другий … годину тому йому було холодно, а тепер він має можливість погрітися. В очах жваво то бігають, то пл ...


 ВИДУМАНА РОЗПОВІДЬ

[2005-07-14] ВИДУМАНА РОЗПОВІДЬ 16.05.2006 втомився. збираю речі. забираю зі столу ключі, витаскую з шухляди папери (треба буде вдома ще попрацювати), перевіряю наявність гаманця в внутрішноьому комірці піджаку. Все на місці - можна вирушати додому. видався важкий день. Хочет ...


 Протоколи комутації IP

[2004-02-09] В наш час багато маршрутизаторів підтримують можливість установки інтерфейсів ATM. Проте для того, аби повністю використовувати всю смугу, надану каналом ATM 155 Мбіт/с, IP-маршрутизатор повинен мати можливість передавати в лінію до 100000 пакетів в секунду. Це перевищує можливо ...


 Як лікувати кота

[2003-01-29] 1. З початку Укладіть кота на зігнуту ліву руку як дитя і притисніть до себе. Вказівний та великий пальці обхоплюють щоки і ніжно тиснуть на них. Пігулка - в правій руці. Так як при натиску кіт відкриє рот, вкладіть обережно пігулку. 2. Варіант ...


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |