ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 01.01.2003
/0 
 Вперше опубліковано: 01.01.2003
Сторінку відкрито: 819Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ПОЧИТАТИІнформ. технологіїWeb ...Швидкі пальчики

Швидкі пальчики 06

Інше в підрозділі :

 Швидкі пальчики 01[2003-01-01]  Швидкі пальчики 02[2003-01-01]  Швидкі пальчики 03[2003-01-01]  Швидкі пальчики 04[2003-01-01]  Швидкі пальчики 05[2003-01-01]


Ой, багато ж буде сьогодні інформації, ой, як багато!...
Літо, хочеться відпочити, вхопити собі трошки сонця і якоїсь води, - не кажу моря, бо сумніваюсь, чи випаде мені таке щастя (не все ж милуватися віртуальними пейзажами), тому я перекладаю на деякий час свої обов’язки HTML-гіда на широкі і красиві плечі тих, хто вже має в Інтернеті багацько інформації щодо веб-будівництва і радо ділиться нею з кожним, хто завітав на їх сайт. Отже, сьогодні наш клуб, схрещений з рубрикою “Букмарки”, познайомить вас із сайтами, де можна набратися знань, досвіду, натхнення і вміння в галузі веб-дизайну.

Почнемо з ресурсів для початківців, ось, наприклад, непоганий сайт “5 уроків HTML”:
http://5lessons.hypermart.net/
та сайт “Зробимо сторінку разом”:
http://navigators.chat.ru/shoolweb.htm
Або: http://natalika.newmail.ru/ruswin/sovety2.htm (також багато корисних лінків).
Або: http://www.free-home.net/crash/ (є рубрика “Хакеру”, крім того)
Або: http://kiribey.bizland.com (плюс поради про заробіток веб-майстра)
Або: http://www.microinform.ru/webmast.htm (курси веб-майстрування)

Тепер посилання на взагалі і в усьому красивий сайт німецької дизайнерки радянського походження Miu Mau, де в тому числі є й FAQ з веб-дизайну для початківців: http://www.deep.deu.net/russian/index.html, а також цікаві реальні пропозиції щодо роботи в Німеччині (але маєте поспішити з відправкою резюме). Похмура кольорова гама цієї сторінки, тим не менше, просто захоплююча (не менш захоплююча, ніж дощовий Львів в кінці листопаду) і стимулює творчу думку. Поштова розсилка дизайнерки на list.ru - одна з найкращих в цій тематиці. Крім того, її постійно можна знайти в IRC і поспілкуватись на навколо-веб-дизайнівські теми...

Досвідом веб-дизайнера з вами готові поділитися на сайтах:
http://exper.ural.ru/
http://webadvices.newmail.ru/
http://proinform.boom.ru/
http://www.crosswinds.net/~shalib/
http://gudok.virtualave.net/
(з багатообіцяючою назвою “Все для WEB”).

Тепер сторінки, де буде цікаво навіть дуже досвідченим:
сайт “Графіка і дизайн” -
http://www.design.krsk.ru (є й про фотошоп, і про флеш - техніки, поради...)
http://kimsite.agava.ru (супер-пресупер, є про все!)
http://www.webclub.ru (аналогічно)
http://dvk.promo.ru (WOW! - тільки ця примітка і стоїть в мене біля лінку)
http://pro.net.ru (багато цікавих практичних порад та грунтовний опис інструментарію для створення сайтів)
http://www.hotsoft-design.newmail.ru (просто багато хороших статей)
http://mrdesign.krasline.ru (чудовий,чудовий сайт! Нетривіальні “тіпс-енд-трікс” з фотошопу у тому числі)
Мабуть, небагато кому з вас вдасться створити цілісний художній образ сторінки без застосування найпопулярнішої в світі програми Фотошоп. Мабуть, не всі з вас знають про відмінні ресурси як для швидкого освоєння її, так і для зручного та нестандартного використання. Повний довідник по Фотошопу з різноманітними лінками та перлинками його застосування - це англомовний сайт:
http://www.ultimate-photoshop.com/
А запрошення придбати цю чудову програму та плагіни до неї сприймайте просто як жарт. Хоча безкоштовні пропозиції цього сайту також будуть для вас актуальними (що ж є актуальнішим за вчасну пораду та свіженьку інформацію?...)
Якщо з англійською у вас проблеми (вірніше, в неї з вами), то чимчикуйте на не менш поважний і багатий, але вже російськомовний ресурс:
http://www.photoshop.ru/
Віднайдете макроси, фільтри, поради, лінки, FAQ і багато іншого. Поспілкуєтесь на форумі. Ще більше полюбите цю програму. Поділитесь вашими почуттями зі мною, яка ще не мала такого щастя, як робота з ним. Можливо, знайдете аргументи (найсильнішим з яких буде надання 200 Мб вільного простору на вінчестері) для того, щоб залучити мене до фан-клубу крекнутого Фотошопу. Все можливо...
Ще один пречудовий фотошопівський ресурс з незвичним дизайном - це уроки з Фотошопу 5.5:
http://redrival.com/eklmn/photoscope/
Якщо розберетеся з навігацією на сайті, то цілком можливо, що ці уроки будуть вам корисні. А якшо не розберетесь, то, мабуть, здивуєтесь і відкриєте для себе якісь нові аспекти веб-дизайну, що також не без користі для вас.

Потрібні картинки? До ваших послуг нова система пошуку зображень (біля 60 тисяч малюночків):
http://www.fotobank.com/index.html
Бібліотека безкоштовних векторних зображень (досить неординарних, скажу я вам): http://www.clip-art.ru/
Та ви вже такі круті, що вам подавай тільки тривимірну графіку, бо плоский світ вас перестав цікавити, у вас від нього клаустрофобія і синдром безперервного поїдання морозива? Час прийшов вивчати 3DMAX та інші програми для будування просторових картин! Прошу дуже - ось, мабуть, найкращий ресурс для вас. Є навчання-питання-посилання, а що ще треба після придбання найостаннішого Пентюха та повного пакету програм з дуже дивним інтерфейсом? Правильно, це не Майкрософт офіс, не Корел Дро. Доведеться познайомитись з таким милозвучним словом, як рендерінг. Саме так сайт і називається:
http://www.render.ru
Мало зробити дизайн сайту, треба змусити його працювати належним чином, змусити бути зручним та привітним до кожного відвідувача. Непогана сторіночка на цю тему: http://usability.boom.ru
Хоча сторіночок на цю тему аж забагато, і вже починає складатися враження, що створення сайтів на тему “Як зробити сайт і заробити на ньому гроші” стає найприбутковішим видом заробітку, спричиненим перебуванням в мережі Інтернет.(“І написання статей також”, - можливо, підколете мене ви. Ну, після позитивних результатів, які, гадаю, принесе ця стаття, це буде несправедливим і перебільшеним...)
Цікаво, що існують сайти, які пропонують навчання веб-дизайну та послуги з його створення, а самі є кривуватими і страшненькими, з зображеннями, запозиченими, наприклад, з такого відомого поштового сервера, як http://www.netaddress.com/. Мабуть, люди надто поспішили самоствердитись у цій галузі, але я все-одно раджу зайти туди і подивитись на цей жах очима власного браузера:
http://netland.agava.ru/webmaster.htm
http://www.chat.ru/~smartart/ (поради веб-дизайнеру)

Тепер бібліотеки. Найповніша з усіх - це: http://docs.rinet.ru/
Стільки документації - читати-не перечитати! Ще одна ftp-подібна бібліотечка:
http://www.peternet.com/1251/manuals/
Література для веб-майстра: http://webspace.ru/biblio.html
Ще документація: http://doc.pip.ru/cgi-html/
Зазначу, що традиційні комп’ютерні файлові архіви я не маю змоги перечислити у цій статті - їх дуже багато і вони вимагають більш грунтовного і широкого віртуального дослідження. Це на майбутнє. А може, й на минуле, - такі огляди часто друкують інші видання.
Нарешті, лінк для справжніх естетів, що не бажають миритися з стандартними шрифтами при створенні кнопочок та заголовків. Хоча HTML сам по собі великого розмаїття не пропонує, але можна відірватися при створенні графічної частини оформлення. Можливість безкоштовно завантажити безліч вигадливих, в тому числі кирилізованих, шрифтів надає сайт:
http://www.fontmagic.newmail.ru/
Примітка: Відомо, що Інтернет Експлорер дозволяє підключати динамічні шрифти шляхом прописування в тезі <style> наступної конструкції:
@fontface{назва сімейства шрифта; url(“http://url,де шрифт лежить”);}
Наприклад: @fontface{TauernICTT; url(“Tri67.ttf”);}. Але поки що тільки Інтернет Експлорер, причому не старих версій. На жаль... (джерело: http://webg.agava.ru/)
Як обминути увагою таку річ, як Флеш? Річ, яку зараз прагнуть вивчити усі. Річ, яка робить з веб-сторінок справжні витвори мережевого мистецтва (нет-арту себто). Яскравий приклад - це сайт російської студії, що спеціалізується на цьому:
http://www.avestadesign.ru/
та деякі з рубрик відомого серверу: http://www.uploading.com/
Пропонується наразі підручник з Флеш: http://www.vmstudio.com/web-designer/flash/index.html для початківця та відвідини Клубу Флешерів Росії: http://www.flasher.ru - для більш досвідченого. І досить про це, бо в мене вже слюнки течуть, - настільки він смачно виглядає і апетитно пахне, той флеш...
Потрошки підійшла я вже до кінця огляду. Для тих, хто знає, що таке ASP та PHP, але ще не знає, як працювати з цією технологією при створенні сайту, маю сюрприз:
http://php3.agava.ru/ (навчання PHP)
http://phpclub.unet.ru (знову навчання PHP)
http://www.submitside.com/asp/ (підручник з ASP англійською, багато готових скриптів)
http://www.activeserverpages.ru (ASP для початківця)
А якщо на вашій сторінці є вже все, а бракує лишень дрібнички - форуму, гостьової книги, лічильника, пошукової системи або процедури опитування, і ваш провайдер дозволить створити вам директорію для програми загального шлюзового інтерфейсу /cgi-bin/ та підкаже, як настроїти скрипт до ваших потреб у відповідності з параметрами сервера, на якому буде розміщена сторіночка, то, щоб не вигадувати ровер, візьміть собі безкоштовний скрипт:
http://pvdlab.net/index_r.shtml
http://www.cgi-resources.com/
http://cgi.superbest.net/
http://developer.agava.ru/ (в тому числі готові скрипти або аплетики на JAVA, JavaScript, VBS та інші)
http://www.cgi-free.com/
http://appscr.virtualave.net/ (Webmasters Online - широкий вибір скриптів та аплетів)

Саме шлюзовий інтерфейс дозволяє комп’ютеру, що переглядає певну сторіночку в компанії ваших червонястих органів зору, сказати: “Поговори зі мною, сервер” і в процесі діалогу не тільки отримати від нього інформацію, а й відіслати свою для збереження і подальшого опрацювання. Звичайними методами HTML або JavaScript цього, звісно, не зробиш. Саме для цього потрібні cgi-скрипти, і якщо у вас немає під рукою як мінімум одного сервера (бажано з благородної сімейки Юніксів), то наразі цим не мордуйтеся. Беріть безкоштовне і встановлюйте, як скажуть. Але не дивуйтеся, якщо одного разу ви не впізнаєте свою сторінку, причому неприємно не впізнаєте. Це випадковий хакер, якому не до душі не ви особисто, а увесь всесвіт, в пориві непереборного потягу до руйнування (адреналін чи що там у нього не в порядку) знайшов в скрипті дірку, проліз у неї і зробив те, що зробив. А результат бачать відвідувачі вашого сайту. Деколи дуже непристойний...
Для того, щоб встановити на сторінці JAVA-аплет, дозволу провайдера не потрібно. Потрібен дозвіл користувача, який не відключить JAVA у своєму браузері. Якщо ви впевнені, що ваша аудиторія цього не зробить та має досить потужні ПК для роботи аплета, то користуйтесь усім тим доробком, що створили програмісти, фанатично віддані JAVA-і:
http://developer.earthweb.com/
О! Невже це все? І так швидко! Поки що швидко, але подивитись на лінки і побувати на всіх отих ресурсах - дві великі одеські різниці. Гадаю, ви затримаєтесь там подовше, але повернетесь цілком неушкодженими та вдоволеними і встигнете це зробити до наступного випуску “Швидких пальчиків”.



Всього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 506435 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.034 секунд

 "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"

[2006-10-23] Майстерно знайдені слова, І все, тепер вона твоя, Лише на ніч, як ти й шукав Бо в ритмі танцю тіло ти жадав. Засмагле тіло, вогник у очах ... Такого ти не бачив навіть уві снах. Примножує сп"яніння дискотечний вогник Полишиться у пам"яті цей спогад??? Тебе це не обходить - днем жив ...


 Про "морозиво"

[2005-06-01] "Про морозиво" Я розумію, що мало хто погодиться з тим що зараз прочитає ... Я не гуманіст, я такий який я є, протиречива людина з протиречивими думками, але людина - яка поставила перед собою мету жити за принципами, і не зраджувати ...


 Прощальний лист до Miratech

[2005-03-18] Просто на пам"ять *( От: Alexander Didok Кому: Kiev Office Тема: ADidok is out of Miratech company) ...


 ПРИКЛАД: Обложки для касет

[2003-10-07] ...


 HTML Digest 04

[2003-01-01] Засоби створення Скажіть мені, добрі люди, що змушує творців комп'ютерних програм називати їх іменами тваринок?... Наприклад, Кажан (Thе Bat!), Годзіла (Go!Zilla), Лис-Професіонал (FoxPro) ...


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |